Sekční garážová vrata

Nejoblíbenější produkt ve své kategorii

4 trendové designy panelů

Sekční vrata jsou opravdovým hitem mezi vraty do garáží. Jejich široká škála variant a možností doplňků přináší skvělé řešení pro každého, kdo hledá praktické, ale i estetické uzavření garážového vstupu.

Galvanizovaný plech s povlakem poskytuje vysokou odolnost a trvanlivost. Ocelová konstrukce je pozinkovaná pro ještě větší pevnost.

Sekční garážová vrata jsou nejen velmi tichá, ale také skvěle izolují teplo. Navíc se skvěle integrují do prostoru garáže, protože zabírají minimum místa pod stropem. Tyto vrata jsou nejen praktická, ale také cenově dostupná. Každá sekce je vyrobena z kompaktního sendvičového materiálu, který zajišťuje maximální pevnost a ochranu. Moderní těsnění v horní části jednotlivých sekcí je řešeno vytvarovanou drážkou z výroby.

Používáme pouze nejkvalitnější kování značky Flexi force, aby vaše vrata fungovala tichým a spolehlivým způsobem po mnoho let.

Hledáte dokonalé řešení pro uzavření garážového vstupu? Pak neváhejte a vsaďte na sekční garážová vrata, která vám nabídnou nejlepší kombinaci praktičnosti, bezpečnosti a designu.

Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme vybrat ta nejlepší vrata pro vás!

Kontaktujte nás

Pro jakékoli dotazy, konzultace nebo objednávky neváhejte kontaktovat náš tým odborníků.